Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00zł 0
0 items - 0.00zł 0

FAQ

Co do zasady minimalnym wiekiem wejścia do naszego lokalu jest ukończone 21 lat. Jeśli obsługa lokalu przy wejściu ma wątpliwości co do wieku, może poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek Gościa. 

Nie. Rezerwacja stolika nie jest obowiązkowa. Jednak bez rezerwacji może się zdarzyć, że w lokalu będzie dużo ludzi i będzie trzeba poczekać na zwolnienie się stolika przy wejściu do lokalu. 

Co do zasady rezerwacja jest bezpłatna. To oznacza, że za możliwość rezerwacji nie pobieramy dodatkowych opłat. Podczas rezerwacji stolika pobierany jest depozyt, który jest w całości rozliczany na poczet rachunku w lokalu. Czyli, w całości odliczamy go od kwoty paragonu jaką osiągniesz po konsumpcji. 

Lokal nie zwraca nadwyżej niewykorzystanych rezerwacji. Czyli jeśli opłacisz rezerwację na np. 200 zł a wykoszystasz na 187 zł , wówczas różnica 13 zł trafia do obsługi jako napiwek. 

Tak. Obsługa lokalu nie wpuści osób ubranych w stroje sportowe. osoby w spodniach dresowych i ubraniach sportowych nie będą wpuszczane na teren lokalu. 

Natomiast luźne stroje letnie, krótkie spodenki, koszulki są jak najbardziej akceptowalne. Najbardziej odpowiednim strojem jest Casual lub strój wieczorowy luźny.